Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Łęczna przygotowuje się do świąt? (Urząd Miejski)

Utworzony przez Bartol., 5 grudnia 2012 r. o 18:56
przejezdny napisał:
W porządnym domu sprzątają wszyscy nie tylko matka==Niezależnie od osiągniętego celu i spałnienia swoich zamiarów pozostaw to miejsce w takim stanie w jakim chciałbyś je zastać.===jest to ciekawa twórczość z KIBLA.Należałoby porządki zacząć od siebie=== JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ.
Nie wiem przejezdny jak jest w Twojej porządnej rodzinie ale w mojej nikt nie sprząta (np. swojego pokoju, kuchni, wc) za pieniądze. Dlatego myślę, że w tym wypadku absolutnie nie możemy posługiwać się analogią. Widziałbym tu raczej stosunek podobny do usługodawcy - usługobiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natanek czyżby chodziło Ci o osobę, która startowała do rady lecz niestety jej się nie powiodło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobrze myślę gość, który startował, a nie dostał się to właśnie bartol , przynajmniej tak można wnioskować w postach w innych tematach na jego temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa droga dedukcji Tymczasem na stronie urządmiejski24.pl mamy diametralnie inny wynik "śledztwa". To będzie już chyba piąty "Bartol" w tym sezonie! http://zapodaj.net/images/b50e4df7ea295.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh wszyscy jesteśmy Bartolami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wyrywkowo panie Bartolu Łukaszu robi pan zrzuty ekranu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robię jak potrafię jutro zapowiada się bardzo interesujący poranek na pl. Kościuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie, po co się kłócić tutaj na forum kto jest kim. Ta sprzeczka już urosła do rangi " sensacyjnej " Bartol, rzecznik i inni jeśli mają sobie coś do wytłumaczenia niech sobie sami tłumaczą, ich kłótnie , sprzeczki zostawmy im, po co zaśmiecać temat innymi? Pewnie dużo osób już ma dość czytania o Kuczynskim, Bartolu, Mariuszu itp itd. w Łęcznej mogłaby stanąć jakaś fajnie ozdobiona choinka, nie mowie o jakiejs naprawde full wypas, ale taka , żeby można bylo o niej powiedzieć milo. moze chociaz to można byloby zorganizować ? mieszkańcy mogliby sami mieć wplyw na taka choinke np jakby ktos chciał mógłby zawiesić bombkę czy jakiś inny ozdobnik. myśle, że pomysł nie zbyt trudny i godny uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna myśl i w końcu na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co z tego jak my tutaj mamy pomysł a przy Pl. Kościuszki czytając jutro te wpisy od razu padnie komentarz NIE DA SIĘ, NIE MA PIENIĘDZY. Nie zauważyliście że tak jest zawsze? Sprawy które nie wymagają czasem środków finansowych a chęci też są nie możliwe. Te które wymagają drobnych kwot rzędu kilku tys zł też są uważane za nierealne. To jest Gmina w której się NIE DA i tak napis powinien być przed wejściem do tegoż urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nóż widelec może się uda. Pomysł dobry niedrogi no i najlepsze, ze mieszkańcy mogliby się włączyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Nie wiem przejezdny jak jest w Twojej porządnej rodzinie ale w mojej nikt nie sprząta (np. swojego pokoju, kuchni, wc) za pieniądze. Dlatego myślę, że w tym wypadku absolutnie nie możemy posługiwać się analogią. Widziałbym tu raczej stosunek podobny do usługodawcy - usługobiorcy.
Zrób porządek wokół siebie nie pomijając głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kawie masz tyle agresji? Bardzo fajnie, że pociągnięty został wątek miejskich ozdób na święta. Może ktoś tam w urzędzie coś z tego wyłuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście latarnie po stronie deptaka? Wyglądają jeszcze gorzej. Może uda mi się je pofocić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzieliście latarnie po stronie deptaka? Wyglądają jeszcze gorzej. Może uda mi się je pofocić.
Nie masz co się dzisiaj spieszyć, urząd zamknięty więc cisza w eterze. Chyba że powtórzyli by to samo zagranie co z latarniami - numer do serwisu, a Tobie mogli by dać numer do jakiegoś malarza itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy dzień pokazuje, że urzędnicy zajmują sie swoimi sprawami i nie mają czasu na pisanie na forum. Dlatego taka cisza. To mnie utwierdza w przekonaniu, że jeden lub więcej urzędników przesiaduje tu godzinami i piszę pod wieloma nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba reprymenda od wodza była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież dzisiaj w Lublinie był dzień nagród dla urzędasów http://moje.radio.lu...zyczliwosc.html W skrócie dostali nagrody za to...... że pracują. Dla mnie bomba! O dziwo wśród nagrodzonych nie ma nikogo z placu Kościuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny podsumowujący artykuł o imprezach na zakończenie sezonu: http://www.dziennikw...UBLIN/121219699 Łęczna też została wymieniona... w grupie miast w których z okazji sylwestra nie dzieje się nic. Pragnę zwrócić Waszą uwagę na Radzyń Podlaski (Od godz. 23 do 1 muzyka na dziedzińcu pałacowym, o północy fajerwerki. Koszt to 5,5 tys. zł (pozyskane od sponsorów)) Dało się? To przecież połowa środków wydana na puzzle i jedna trzecia nagrody dyrektora Misiewicza. Dodatkowo, są to środki pozyskane od sponsorów... no tak, nie da się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...